AGS spol. s r.o. vznikla v listopadu 1991 jako soukromá firma navazující na geodetickou skupinu, která v rámci ŽS Praha s.p. prováděla veškeré geodetické práce při realizaci kolejového svršku, napájecí kolejnice a elektrických rozvodů na stavbách metra v Praze. Z této skupiny se vyčlenila část odborníků, která kolem sebe soustředila schopné a ambiciozní mladé geodety.

    AGS spol. s r.o. pokračuje v pracích na kolejových tratích, rozšířila své působení do oblasti tvorby informačních systémů, zaměřování skutečných provedení inženýrských sítí a budov, základních map závodů, podkladů pro projekty, zabývá se všemi druhy výkonů v oblasti katastru nemovitostí.

    AGS spol. s r.o. vlastní jak moderní měřickou techniku pro sběr dat v terénu, tak špičkovou výpočetní a zpracovatelskou techniku pro kancelářské zpracování: konvenční geodetické přístroje, totální stanice (Leica, Sokkia), počítače s procesory Pentium PRO, ploter A0 - Hewlett Packard, interakční grafické systémy MicroStation, AutoCAD, Kokeš a vlastní (např. pro rešení a zhodnocení algoritmu, charakterizujícího kvalitu speciálních kolejových drah).

     AGS spol. s r.o. v poslední době přenesla malou část svých aktivit i mimo obor geodézie. Podílela se na produkování kazety hudební skupiny, spoluvydala soubor sci-fi povídek s nakladatelstvím Netopýr, v rámci možností sponzoruje malou sportovní jednotu na jihu Čech.

KONTAKTY

Šrobárova 5
130 00, Praha 3
tel.: +420 272732310
fax/tel.: +420 272743725

e-mail: agsgeo@agsgeo.cz
www: www.agsgeo.cz

IČO: 60 20 19 67
DIČ: 012 - 60 20 19 67